Samsung Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmıyor!

Ali Akgün K. |

Daha öncede şikayetimde bulundum. Samsung muhakkak aşağıda firma yetkilisi tarafından şöyle bir yazı geçecektir. Firmamız tarafınıza ulaşacaktır gibi yazılar fakat Samsung dönüş yapmıyor. Sütten ağzım yandı bir daha asla almam. O kadar para verdiğiniz telefonu sizden yedek parça parası almak için yetki verilen servisler amaç nedir para para marka değerini korumayı bilmeyen bir markadır. S4 sizin hayatınıza eşlik eden bir telefon değildir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  13:15

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ali Akgün K.
  09 Ocak
  16:59

  en son uğradığım servis Ankara Necatibey caddesinde bulunan tabelesında samsung yazan destek iletişimdir.Telefonumu ücretsiz almak istemedi.

 • 07 Ocak
  22:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi