Erhan C. Teşekkür Mesajı

Çok teşekkür ederim ilginize ilk defa bu kadar musteriyle ilgilenen bir insan şakir bey teşekkür ederim size. Pazartesi ürünü yetkili servise bırakıyorum. Sağolun.

Samsung Monitörümde Piksel Sorunu Var!

Erhan C. |

İlk olarak yetkili servisle bağlantı kurmamın sebebi Samsung bx2350 Led monitörümde kasa açıklığıydı.Yetkili servise götürdüm monitörümü. 16-17 gün sonunda monitörü elime verdiler kasa değiştirilmiş sözde. Hala kasa açıklığı da mevcut. Monitörü eve getirdiğim gece en az 10 tane ölü piksel farkettim. Tekrardan İstanbul Avcılar'da, Ekmen yetkili servise götürdüm. 1 hafta bekletildikten sora cihaz fabrikasyon dendi verildi.

Samsung TR ile iletişime geçip mail yazdım cihazınızı tekrar servise verip takip no yollayın dendi. Verdim takip numarası yolladım, tekrar 1 hafta bekletildim yine fabrikasyon dendi ve yeni değişmiş panelin üst tarafındaki çiziklerle, geri verildi. Samsung ölü piksel açıklaması.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan C.
  22 Kasım
  14:57

  Çok teşekkür ederim ilginize ilk defa bu kadar musteriyle ilgilenen bir insan şakir bey teşekkür ederim size. Pazartesi ürünü yetkili servise bırakıyorum. Sağolun.

 • 22 Kasım
  14:50

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Kasım
  09:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi