Samsung Mobile'ın Su Geçirmez Diye Pazarlanan S7 Edge Servis Yüzünden Su Geçirdi.

Ali S. |

S7 Edge'i reklamlarında özellikle su geçirmezliği ile pazarlandığı için satın aldım. İlk aldığımda ölü piksel sebebiyle Destek Bilişim servisine götürdüm ve kasasını değiştirdiler. Bu esnada suya dayanıklılığını servis bozmuş ve kısa süreli su temasında cihazım bir daha çalışmamak üzere bozuldu. Samsung'un sitesinde de belirtilmiş olduğu üzere bu cihaz ıp68 sertifikasına sahiptir ve 1.5 m derinliğe kadar 30 dakika dayanabilmektedir, fakat en basit suyla temas senaryosunda cihaz bozuldu ve servis dalga geçer gibi 2100 TL para isteyip bu cihaz 1.5 m altında bulunmuş diyor.

İşin komik yanı ben yüzme bile bilmiyorum. Şimdiye kadar seri halinde her sene Samsung'un yeni çıkarmış olduğu telefonları aldım. Servis tarafından su dayanıklılığı yok edilen ve sonrasında bu hale gelip benden para istenen telefonumla ilgili yeni telefonla değişim ya da ücretsiz onarım talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  08:50

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr