Samsung Mobile'ın Sözde Yetkili Servisi...

Gamze Emrah K. |

Bundan yaklaşık 2 ay önce Media Markt'tan 60.00 TL'ye Samsung hm1500 marka bluetooth kulaklık aldım 2 gün sonra cihazın bir parçası kırıldı. Ben de Manisa'daki Kontrol Elektronik Samsung servisine gittim bunun parçası yok cihazı değiştireceğiz dediler tamam dedim cihazı teslim ettim. Biz sizi arayacağız dediler ve servisten çıktım. Aradan yaklaşık 20 gün geçti ne arayan var ne soran tekrar servise gittim uzunca bir tartışmanın ardından servis personeli olarak ne söylediğini bilmeyen çok gereksiz bir bayan arkadaşın bana cihaz değişiminiz onaylandı aldığınız yere gidin değiştirin dedi. Aldığım yer Media Markt - Balçova-İZMİR benim oturduğum yer Akhisar-MANİSA arada var 150 km. Benim oraya gidip gelmem cihazı aldığım fiyattan daha pahalıya geliyor hesapladım 90.00 TL bulunduğum il ve ilçede Media Markt yok bunun için hala cihazı teslim etmediler ve hala mağdur durumdayım. Bu ne biçim servis anlayışı?

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Kanca - Mandal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  15:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Gamze Emrah K.
  25 Eylül
  12:11

  müşteri hizmetleri aradı servis haklı dedi kapattı.ben cihazı hala kullanamıyorum teslim etmiyorlar. Resmen üzerine yattilar.