01 Kasım 2016

Samsung Mobile'da IMEI Problemi.

Şirket telefonumun ekranı çatladığı için servise göndermiştim. Tamir edilip geldiğinde Wi-Fi'nın çalışmadığını fark ettik. Tekrar gönderdiğimde anakartının değiştiğini problemin çözüldüğünü belirttiler. Bu olay Mayıs ayı gibi oldu. Telefon geldikten kısa bir süre sonra Bilgi Teknolojileri Kurumundan "Kayıt dışı IMEI " olarak uyarı mesajı geldi. Bu mesajla ilgili olarak Samsung'la görüşüldü ve kendilerinin BTK'ya ürünün kaydı için iletişime geçeceklerini belirttiler.

Gel zaman git zaman Ağustos ayında telefonumuz "Kayıt dışı IMEI " nedeniyle kullanıma kapanmıştır. Ağustos ayından beri halen Samsung "BTK'ya yazdık" BTK ise "Bize böyle bir başvuru gelmedi" şeklinde bilgi veriyor. Firma yetkilileri artık yapmaları gereken işleri bırakıp telefonculuk yapar hale geldiler. Umarım en kısa sürede mağduriyetimiz giderilir.

İsmail 342 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 08 Kasım 2016

    Geçen 1 haftalık süre içerisinde herhangi bir gelişme olmamıştır. İlginize teşekkür ederiz.

  • Samsung Mobile Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön