Gökhan Ö. Teşekkür Mesajı

Gerekli tamirat yapıldı şimdilik bir sıkıntı görünmüyor. İlgi için teşekkürler

Samsung Mobile Yuva Bağlandı Sorunu!

Gökhan Ö. |

Samsung Note 5 cep telefonunu aldığımdan beri bir türlü verim alamadım, kendi kendine şarj aleti takılı olmasa bile şarj bağlandı deyip duruyor, 2 saniyede bir böyle bir hata veriyor veya yuva bağlandı diyor, yaklaşık bir saat kapalı tutunca bazen bu hatayı vermiyor. Sonra biraz kullanınca aynı hatayı veriyor, garantiye götürdüm onlar kapalıyken açıp sadece denedikleri için hemen sorunu göremiyorlar ve detaylı incelemediklerinden problem yok deyip günlerce bekletip geri gönderiyorlar.

Telefona o kadar para veriyoruz doğru düzgün kullanamıyoruz. Neredeyse modası geçecek yeni modeller çıkacak hala kullanamadım telefonu i****'larda böyle durumlarda ne güzel yenisini veriyorlar. Büyük oranda mağdurum. Bu telefon daha yeni çıktı eğer marka ve modelle ilgili hepsi böyle değil de benim telefonuma özel nadir görülen bir fabrika hatasıysa hemen yenisiyle değişmesini istiyorum. Parça değişimine güvenemem.

Etiketler :

Soket ve Girişler Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ö.
  19 Mart
  22:17

  Gerekli tamirat yapıldı şimdilik bir sıkıntı görünmüyor. İlgi için teşekkürler

 • 07 Mart
  09:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr