Samsung Mobile Yine Teknik Servis!

Yalçın-Gülhan Ç. |

Kaç defadır telefonumu göndermeme rağmen hiçbir şey yapılmadan telefonum geri geliyor bıktım artık Samsun S5 aldım severek ama Samsung'mu bir daha evime sokmam. Bitmiştir benim için 1 yıl içinde 6 defa servise gitti telefon fabrika ayarları yapıldı gönderildi!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçın-Gülhan Ç.
  23 Mart
  09:37

  Bir daha Samsung mu tobe ne servis ilgili ne de müşteri hizmetleri ilgili böyle markaları almayın arkadaşlar sıkıntı üstüne sıkıntı müşteri hizmetlisine diyorum teknik servis çözüm bulamıyor dorun devam ediyor bana teknik servisi savunuyorlar yazıklar olsun bumu sizin kurumsallınız merdivel slti teknik servisleriniz var

 • Yalçın-Gülhan Ç.
  22 Mart
  14:36

  Bunlar tok satıcı umurlarında değiliz nasıl olsa alıcaksınız diyorlar.

 • Yalçın-Gülhan Ç.
  22 Mart
  14:35

  Çözüm merkezinden halla bir şey yok ne arıyorlar ne de soruyorlarrr

 • Yalçın-Gülhan Ç.
  21 Mart
  17:51

  Yalançı bunlar çözüm merkezi bile iletişime geçmiyor palavraa

 • Yalçın-Gülhan Ç.
  21 Mart
  17:50

  Ürün şuanda yine serviste 1saate sorunu nasıl takip edip çözümünü yapıyorlar normal bir yazılım bile 3saat sürerken sizde 30-60 dk sürüyor yazıklar olsun Samsung firmasına yazıkkkk

 • 21 Mart
  17:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr