Samsung Mobile Yine S4 Hataları!

Elif Ö. |

Samsung S4 sıkıntılı önceden ekranı kendi kendine kırıldı yine ödemesini ben yaptım, şarj sıkıntısı var dedim batarya değiştirdiler, kamera sorunu var dedim kamera değiştirdiler, şarj cihazı telefonumu şarj etmedi, şarj cihazını değiştirdiler, ses bozukluğu var dedim ses sorununu ortadan kaldırabildikleri kadar kaldırmaya çalıştılar.

Şarj o kadar problem yaratıyor ki durup dururken kendi kendine kapanıyor açıldığında şarj 0 oluyor hemen tekrar kapanıyor tekrar açıldığında şarj 10 gözüyor abartısız 10 kez üst üste bu hatayı veriyor, bataryayı çıkartıp yarım saat sonra açmam gerekiyor, artık değişim istiyorum ürününüze sahip çıkın masraftan bıktım, yoktan yere ekran parası da ödedim artık yeter ya.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr