Samsung Mobile Yetkili Servis İlgisizliği!

Tuba A. |

14.09.2015 tarihinde Samsung Avcılar Ekmen servisine telefonumun aşırı ısınıp şarj kablosunun erimesi şikayetiyle gittim. Fakat personel dinleme gereği bile görmeden alt tarafı yeni batarya ve şarj vermesi gerekirken telefona bakmadan burada kalacak dedi. Bu da bayramdan sonraya tekabül ediyor ne için alt tarafı yeni batarya verileceği için. Telefonu daha önce o servise bıraktığımda 1 ay sonra saçma sapan bir halde geri aldığım için tekrar bırakmadım. Merak ediyorum Avrupa'da ya da üreticiniz Güney Kore'de servislerde bu muameleyi mi görüyor insanlar? En kısa zamanda telefonumun şarj problemini çözeceğinize inanmasam da hakkımı kullanıp şikayet etmek istedim. Sanmıyorum ama umarım çözersiniz.

Etiketler :

Isınma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr