Samsung Mobile Yepyeni S6 Arızası!

Onur Ö. |

Yaklaşık 2800 TL verme hatasını yapıp iPhone telefonumu bırakarak Samsung S6 alma hatası yaptım. 1 ay bile kullanamadan sürekli kendi kilitlemeye başladı. Servise gönderildi 3 hafta da öyle bekledim, teslim aldıktan 2 gün sonra tekrar kilitlendi.

Samsung servisin kendi telefonlarını tamir edemiyor olmaları bir yana, bu işe harcadığım zaman, geçici hat almak zorunda kalmam (nano kart olduğu için eski telefonumda kendi hattımı kullanamadım) beni gerçekten çok yordu.

Prof. Dr. Olarak çalışan bir hekimim ve çevremdeki meslektaşlarıma da Samsung firmasıyla hiçbir konunun çözülemeyeceğini söylüyorum. Bu arada hala parasını ödediğim yeni muhteşem S6 telefonum hala Samsung serviste.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Ö.
  31 Ağustos
  13:42

  Samsung servise sıfır aldığım ve sadece iki hafta kullanabildiğim s6 2 kere tamire gönderildi. Servis artık sorunu çözerse 2 aylık telefonsuzluğum son bulacak. ya da daha iyisi iade alın ve çalışan bir telefon alayım.

  Bir türlü kuramadığınız irtibat:

  05426928959

 • Onur Ö.
  30 Ağustos
  00:38

  Samsung servis yetkilileri irtibata geçin artık.

 • Onur Ö.
  28 Ağustos
  16:36

  s6 telefonların giderilemeyen arızaları var. Ben sıfır telefonu 2 hafta içinde kapanan bir s6 sahibiyim. Üstelik 2 kere servise gönderdim ve Samsung servis hiçbir bilgilendirme yapmıyor, yardımcı olmuyor ve ürününe sahip çıkmıyor. Bu 3000 TL'lik arızası giderilemeyen telefon konusunda Samsung servisin yapabileceği bir şeyler olmalı.

 • Onur Ö.
  27 Ağustos
  20:58

  Firmanız hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Orada her şey belirsiz.

 • 25 Ağustos
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr