Samsung Mobile Yeni Aldığım Telefonum Bozuk.

Hatice Baran B. |

Samsung j7 model bir cep telefonu aldım. Aldığım hafta daha birkaç gün kullanmadan telefon arıza verdi, her konuşmamda telefon kendi kendine kapanıyor açılıyordu ve ben Samsung servise götürdüm bana ertesi gün telefonda bir sıkıntı olmadığını, program güncellemesi yaptıklarını düzeldiğini söylediler ve ben telefonumu teslim aldım. Sonra telefon aynı arızayı yine vermeye başladı ve ben yine servise götürdüm. Yaklaşık iki haftadır telefonum serviste teslim almadım. Çünkü bana verilen bilgi telefonumda hiçbir arıza olmadığıydı; yani kısaca sanki ben yalan söylüyormuşum gibi, çalışan ve 11 aylık bebeği olan bir bayanım. 1 aydır yaklaşık bu telefonla uğraşıyorum, telin değişmesini istiyorum.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  16:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr