Samsung Mobile Yaşanılan Sorun İçin Video Çekilmesini İstiyor.

Bulent B. |

Note 4 sahibiyim yakınlık sensoru ve pilin kısa sürede bitip bazen %20 şarj varken bile kapanma sorunu ile 2 defa servise verdim. Servise ilk bıraktığımda mekanik sorun giderildi dediler verdiler sorun aynen devam ediyordu. 2.kez aynı problemden verdim tüm testlerden sorunsuz geçtiğini belirtip hiçbir çözüm işlem yapılmadan geri verdiler. Cihazımın daha 9 ay garantisi var pil tam gün giderken şimdi aynı kullanımda 5 saat civarında pili bitiyor ve bazen %20 pil seviyesinde direk kalıyor. Bu sorunu göstermem için video çekmemi ve imei numarası videoda gözükmesi gerekiyormuş.2.300 TL verip aldığımız telefondan pil yüzünden yaşanılan sorunu servis pili değiştirmiyor.Bugüne kadar bir çok servisle işim oldu en kötü 2. seferde sorun çözüldü ama Samsung servisleri çok kötü çözüm yok müşterileri bezdirme politikası uygulanıyor.
Tüketici hakem heyetine başvurmak en iyisi.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr