Samsung Mobile Yasal Süreyi Geçen Servis Sorunu.

Yigit D. |

29.07.2016 tarihinde S7 Edge aldım (almaz olaydım) daha telefonu aldığım gün ekranın sol üst köşesinde sadece beyaz ekranda fark edilebilen mavi bir mürekkep lekesi gibi bir şey fark ettim. 3 Ağustos günü servise yollayıp değişim istedim o günden beri telefonum yok bir buçuk aydır telefonum yok kullanamadığım halde faturaya ek aldığım için yarın 2. Taksitini ödeyeceğim. Bu kanunlar bir size mi işlemiyor nedir yani ne oldu bu 20 iş günü kanunu ben faturamı ödemediğimde 1 haftada hattımı kapatıyorlar. Bozuk telefonunuzu istemiyorum artık takip ediyorum herkes şikayetçi sosyal medyada S7 Edge çok kalitesiz dandik bir telefon Note 7'yi kabul edip toplatıyorsunuz S7 Edge telefonları da toplatın. Ben ücret iadesi istiyorum en kısa zamanda.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  17:16

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr