Mehmet A. Teşekkür Mesajı

Şikayetim sonucu ürünüm son model ile değiştirilmiştir. Samsung'a teşekkürler

Samsung Mobile Yanlış Bilgilendirme Yapıp Mağdur Ediyor!

Mehmet A. |

28.08.2016 tarihinde Brandium Exxtra Teknosa'dan Samsung sm-p900 12.2 Note tablet aldım. Ürün 3 gün sonra kargoyla elime ulaştığında ekranda kullanıma engel olmayan akmalar ve deformasyonlar mevcuttu. Samsung servisten görüş alıp ürünün durumunu sorduğumda, size hemen değişim raporu hazırlayalım ve yenisini verelim dediler. Kendilerine ürünü istediğimi ve kesinlikle ücret iadesi istemediğimi ve Teknosa ile muhatap edilmek istemediğime belirtmeme rağmen tüketici seçimliliği için değişim ve ücret iadesine uygundur ibaresi konulup Teknosa'ya yönlendirildim.

Teknosa ürünü stoklarında olmadığını ve hediye çeki vereceğini belirtti. Oysa 300 TL'lık aksesuar aldım ürünün değişimini istemiyorum. Ürünümü, ona muadil bir ürün veya üst model ürünü bedelsiz istiyorum. Samsung'a defalarca ücret iadesi istemiyorum dedim. Ürün temini için Samsung sorumluluğundan kaçıyor. Tüketici Hakları gereği teminden sorumlu!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  20 Ekim
  10:08

  Şikayetim sonucu ürünüm son model ile değiştirilmiştir. Samsung'a teşekkürler

 • 20 Ekim
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr