24 Ekim 2016

Samsung Mobile  Ve Çalışanları Tüketiciyi Mağdur Ediyor.

20/05/2015 tarihinde Vodafone bayi almış olduğum Samsung Galaxy S6 marka telefonum 25/03/2016 tarihinde arızalandı. Sim kartı görmüyordu. Satış yapan personel telefona sim kartı takabilmek için kesmiş ve keserken düzgün kesilmediği için telefonun sim kart yuvası bozulmuş. Neticede telefonun anakartı değiştirildi. 05/9/2016 tarihinde telefonuma ' IMEI ' niz kayıt dışıdır. Telefonunuz 30 gün içinde kapatılacaktır 'mesajı geldi.

Bayiye telefonu araya kurban bayramı girdiği için 27/09/2016 tarihinde teslim ettim. 24/10/2011 tarihi itibari ile telefon hala tarafıma teslim edilmedi. Samsung, servisin numarasını veriyor. Numara cevap vermiyor. Aldığım bayi ilgilenmiyor. Telefonumun IMEI no.güvenliğini sağlamak Samsung' un görevidir. Resmi gazetede görüleceği üzere malın tamir süresi 20 iş gününü geçemez. Ayrıca garanti süresi içinde müşterisine bu kadar sorun çıkaran firma garanti dolunca ne yapar.

Emel 381 Okunma

Cevaplar

  • Emel 15 Aralık 2016

    24 Ekim de yazdığım sikayetime 14 Aralık'ta cevap verdiniz. Cevabınızda müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecek oldu. Telefonunuzdan ve firmanızdan hiç memnun değilim. Sorunum çözülmediği gibi karşımda muhatap da bulamıyorum. Satin alacak arkadaşlar Samsung markasını tekrar düşünsünler. Çünkü bu işi ne kadar ciddiye aldıkları ortada.

  • Samsung Mobile Temsilcisi14 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Emel 19 Kasım 2016

    Cihazımı 4 Kasım'da 20 işgünü geçmesine rağmen başkatelefon vermediklerinden ve başka telefonum olmadığından teslim almak zorunda kaldım. Servis fişinde hiçbir işlem yapılmadı müşteri talebi üzerine iade yazıyor. Samsung müşteri hiz. Ne bu kadar zamandır hiçbir işlem yapılmamış niye bekletiyorsunuz yasal süreyi geçtiniz yeni telefon istiyorum diyorum. Acil kaydı ile şikayet açtılar 2 haftadır arayan soran yok. şimdi de klavye ekranda takılı kalıyor telefonu kilitliyor. Telefonu servise göndermeye korkuyorum. Samsung'dan telefon almayın. Ürünün arkasında durmuyorlar. Müşteriyi mağdur ediyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön