Samsung Mobile Ürünün Arkasında Durmama!

Göksel Ç. |

Henüz S7 Edge alalı 20 gün olmadı 1 kere elimden kayıp düştü ve ekranı hemen kırıldı.Servis kullanıcı hatası diyor ve 1250 TL istiyorlar telefonun 3'te 1 fiyatı.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksel Ç.
  26 Ağustos
  16:56

  Daha önce ilettiğim şikayet ile ilgili hiçbir Samsung yetkilisi tarafıma ulaşmamıştır
  İnsanları yanıltmak için standart ve gerçek dışı beyanda bulunuluyor. Samsung dan uzak durun ürününün arkasında düşürmediği gibi sizi ciddiye bile almıyor. Şikayetim şöyleydi:
  Henüz S7 Edge alalı 20 gün olmadı 1 kere elimden kayıp düştü ve ekranı hemen kırıldı. Servis kullanıcı hatası diyor ve 1250 TL istiyorlar telefonun 3'te 1 fiyatı.
  Bunun üzerine Samsun'dan yetkili size ulaşacak diye standart bir cevap yazdılar ama kimse aramadı

 • Göksel Ç.
  20 Ağustos
  21:23

  Kimse beni aramadı. İnsanları etkilemek için böyle mesajlar gönderip hiçbir şey yapmıyorsunuz. Arkadaşlar aman ha sakın S7 Edge de uzak durun. Elinizde patlar. Firma hiçbir şekilde ilgilenmiyor. Neden ilgilensin 3000 TL'yine almış keyfine bakiyor. Cebinizdeki parayı alana kadar sonra arası bulasın
  Hiç etik değil hiç

 • 19 Ağustos
  10:57

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr