04 Mart 2016

Samsung Mobile Ürünü Ne Değiştiriyorlar, Ne de Ücret İadesi Yapıyorlar.

Samsung J7 marka cihazım 417853**** servis numarasıyla Destek Bilişim'e değişim talebiyle 25.02.2016 tarihinde elden teslim ettim. Cihazla ilgili hem Samsung Müşteri Hizmetleri hem de Destek Bilişim bilgi servisinden her gün bilgi alışverişi yapmaktayım. Cihazım Samsung tarafından test ediliyor olarak görünmekte. Cihazın yerine ikame cihaz da vermediler mağdurum. Cihazımın değişimi olmayacaksa ücret iadesi yapın diyorum ona da yanaşmıyorlar. Sorunum cihazın alındığı günden beri var; sorun yakınlık sensörü ile alakalı ve ne değişim talebime, ne de ücret iadesi talebime bir çözüm üretildi? Ne Samsung ne de Destek Bilişim hatalı ürününün arkasında durmuyor, resmen zamana oynuyorlar.

Erdal 135 Okunma

Cevaplar

  • Erdal04 Mart 2016

    İnanmayın... Çözüm merkezi filan aramıyor, arasa da bir çözüö değil ancak düğüm üretiyor. Bir daha Samsung ürününü bedava verseler evime sokmayacağım; sadece sorun, sadece problem.

  • Samsung Telefon Temsilcisi04 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Erdal03 Mart 2016

    Ayrıca j7 alacaklar bu cihazı asla almasınlar. Servis cihazınız birkaç cihazla karşılaştırıldı sensör problemi diğer cihazlarda da mevcut diyerek bilgi vermesine rağmen cihaz değişimi ya da ücret iadesi sağlanmadı. Satın alacağınız ürün daha kutudan çıkarken ayıplı, bunun farkında olarak satın alın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön