Samsung Mobile Ürünlerini Çöpe Atmaktan Sıkıldım...

Hakan A. |

Samsung xe-700 tablet bilgisayar kullanıyorum. Windows 10 güncellemesi sonrasında SwUpdate uygulamaları ile yeni sürücüleri indiremiyorum. Sorunu geçen hafta telefon ile ilettim bu hafta canlı destekten ilettim. Tek söylenen teknik destek size en kısa sürede ulaşacak. Ancak geri dönüş yok. Bu cihazı hobi olsun diye almıyoruz. Cihazın sürücülerini mail bile atamıyorlar, nasıl bir destek verdikleri anlaşılır gibi değil. Bu cihazı da çöpe atacağız bu da son aldığım Samsung ürünü olacak.

Etiketler :

İşletim Sistemi Güncelleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan A.
  30 Mayıs
  14:38

  Evet irtibata geçtiler ve sorunun cevabını kendileri de bilmiyor, cihazı servise götürmemi önerdiler! Altı üstü sürücüleri yükleyeceğim, ve Samsung firması sürücüleri tedarik edemiyor yazık.

 • 30 Mayıs
  12:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr