Samsung Mobile Ürün Değişim Süresi.

Ayhan T. |

03.10.2016 tarihinde Samsung Galaxy a5 2016 akıllı telefon aldım. Telefonu aldığım gün cihazı kapatıp açtığımda android başlatılıyor ve uygulamalar optimize ediliyor yazısı çıkıyor ve dakikalarca böyle devam ediyor ve telefon sürekli açılıp kapanıyor bazen iki üç saat telefon açılmıyor. Bu şikayetlerimle Kayseri Samsung servisine gittim şikayetimi anlattım ve tarafıma yeni bir cihaz verilmesini ürün değişimi talep ettim. Bana kısa sürede sonuçlanır dediler ve telefonu teslim ettim. 10.10.2016 Samsung Kayseri servisini aradım bana cihaz değişimin bir ay sürebileceğini söyledi. Böyle bir saçmalık olabilir mi bir ay telefon değişimi olabilir mi?Gerekli incelemelerin yapılarak sorunumun derhal giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  13:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Ayhan T.
  21 Ekim
  09:19

  Samsun sıfır telefon ile cihazımı değişti teşekurler Samsung.