Samsung Mobile Ürün Değişim Süresi!

Volkan C. |

samsung E500 cihazımı sim kart tepsisi kırıldığı için servise verdim. Ekim ayının 13'ünde 40 TL ücretiyle ürünün parçası ve bu modelden yeni bir cihaz olmadığından dolayı bana yeni bir cihaz Samsung J5 önerildi 31/10/2015 tarihinde onayımla. Kasım'ın 10'u ve hala cihaz yetkili servise gelmiyor. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen geçiştirici cevaplar veriliyor çözüm yok dedikleri yasal prosedürler böyle beklemeniz gerekiyor 1 kaç ayı da bulabiliyor deniliyor normal bir şey gibi bir de yetkiliyle asla görüştürmüyorlar. Görüşmek istiyorum yetkilinizle diyorum bu talebiniz ekranda kayıtlı size dönüş yapılacaktır diyor. Ben yeğenimden ondan bundan telefon emaneten kullanıyorum mağdurum.

Etiketler :

Soket ve Girişler Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  11:59

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr