Samsung Mobile Ücret İadesi Yapılmıyor!

Gözde Ö. |

1 Ay önce de şikayetimi yazmıştım kimse yardımcı olmadığı için tekrar yazıyorum ve bu durum çözülene kadar bu işin peşini bırakmayacağım. 20 Şubat'ta teknik servise yolladığım telefonun ücret iadesi onaylandı fakat ben hala ücret iadesi bekliyorum (henüz hesap numarası bile alınmadı). Müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor prosedürden, muhasebeden söz edip duruyorlar ama yaptıkları hiçbir şey yok kullanmadığım telefonun ücret iadesini 3 aydır bekliyorum hem bozuk telefon satıyorsunuz hem de ücret iadesi yapmıyorsunuz bu nasıl iş. Artık en kısa sürede gerçek bir yardım istiyorum aksi durumda yasal yollara başvuracağım anladığım kadarıyla siz başka türlü bu işi çözemeyeceksiniz!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr