Samsung Mobile Üç Aydır Mağdurum.

Esra G. |

Netten tb4 aldım ocakta içinde kendinden bir çiziği olduğu için 26.01.2015 teknik servisinize verdim. 29.01.2015 değişim onayı verildiği söylendi ama hâla gelmedi. Neredeyse 3 ay oldu bir haber yok ya teknik servis çağrı merkezini aramamızı söylediler. Defalarca aradım her yeri orası değişim işlemleri genel merkez tarafından yapılıyor biz herhangi bilgi veremiyoruz genel merkeze durumunuzu ileteceğim onlar size dönecekler dedi ama onlarda en kısa zamanda gelecek net bilgi veremiyoruz diyorlar. Ben öğrenciyim mezun olacağım ders çalışamıyorum çok mağdur edildim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  15:30

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Esra G.
  27 Mart
  15:18

  3 aydır teknik servisi ayrı çağrı merkezini ayrı aradım ya bir insan bu kadar mağdur edilmez ki lanet olsun aldığına bir yararını godigim gibi maddi yönden zarara girdim öğrenciyim mezun olcam ders calişamiyorum eğer ben bu sene mezun olmazsa mağduriyetimi kim karsiliycak gerçekten zor durumda kaldım bununla ilgili kesin bir sonuca ulaşmak istiyorum Lütfen bana yardımcı olun... ...