Samsung Mobile Türkiye Servisi!

Esra Ş. |

2014 Aralık ayında aldığım Samsung s5611 cep telefonu aldığım günden beri arızalı. Yarın 3. defa servise vereceğim. Güya Türkiye garantili ürün aldık ama ne destek var ne de müşteri memnuniyeti. Sorunlu olmasa ben neden yeni telefonu 3 defadır servise götüreyim?

Üstelik telefonu anneme almıştım Şanlıurfa'ya göndermiştim. Şanlıurfa'da servis olmadığı için telefon 3 defadır Urfa - İstanbul arasında mekik dokuyor. Bozuk telefon için bir de her defasında kargo ücreti ödüyorum. Değişim veya para iadesi talep ediyorum ve sorunum çözülene kadar tüm yetkili yerlerle görüşüp hakkımı sonuna kadar savunacağım. Hem sıfır telefon diye bozuk ürün gönderin, hem de destek vermeyin...

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  11:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr