Samsung Mobile Telefonun Üç Aydır Servisten Gelmemesi!

Erdan B. |

Ekim 2015 ‘in başında eşimin Samsung E5 telefonu hasar gördü. Manisa-Akhisar Vodafone şubesi üzerinden Samsung servisine telefonumu gönderdim. İncelendi, arızalı parçası tedarik edilemediği için bire bir değişime tabii tutulacağı söylendi o kadar. Üç ay oldu. Artık bunun servis garantisiyle bir ilgisi kalmadı. Hiçbir servis üç aydır telefonu sahibine gönderemeyince ben işimi yaptım diyemez. Ne yapacağımı bilemedim. Telefonun servisteki form No.. su; 4173077***. Telefonun bakımından sonra onaylanan değişim no.. su da; 6810793, Samsung artık bu saygısızlığına bir son vermeli.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdan B.
  01 Ocak
  10:42

  Dokuz gün oldu... Ne ses var ne soluk. Resmen hırsızlık yaptıkları. Telefonu servis bakım diye aldılar, üstüne 300 TL masraf parası aldılar, üçbuçuk aydır açıklama yapmaya bile tenezzül etmiyorlar. Çapsızlar.

 • Erdan B.
  22 Aralık
  12:44

  Bunlar her zaman söylenen, ve tekrarı üç aydır süren laflar, telefona çıkan bir müşteri temsilcisinin sözü "altı ay sonra gönderilecek desem onu bile diyemem. "yaklaşımı anlayın artık. Bakalım saygısızlık nereye kadar sürecek.

 • 21 Aralık
  12:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr