Samsung Mobile Telefonun Kenarları Soyuluyor.

Onur C. |

Samsung ı8262 Galaxy Core White akıllı telefonumuzun garantisi mevcut. Telefonu güzel kullanmamıza rağmen kenarında sebebini bilmediğimiz soyulmalar oluştu. Kadıköy'deki Samsung yetkili servisi yapmıyor. Garanti kapsamı dışında deyip kullanıcı hatası diyorlar. Telefonumuzdaki soyulmaların giderilmesini istiyoruz. İnternette bazı forumlarda okuduğumuzda yetkili servislerin soyulmaları yaptığını öğrendik. Bu nasıl oluyor? Neye göre kullanıcı hatası deniliyor? Telefon elle tutulmadan nasıl kullanılacak?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur C.
  28 Nisan
  15:43

  Telefonun tutulan yerlerinin kendi kendine soyulması zaten ayıp. Garanti kapsamında yapmamanız daha da ayıp. Müşteri memnuniyeti yerine mazeret öne sürmeniz daha da çok ayıp. Samsung'dan beklemezdik.

 • Onur C.
  28 Nisan
  15:29

  Telefon açtınız. Telefonda bir çatlak olduğu sebebiyle soyulmanın yapılmadığını söylediniz. Oysa daha önce de belirttiğimiz gibi telefonun halen garantisi devam ediyor. Mazeret öne sürmeniz sizin gibi firmaya yakışmıyor. Çok yanlış. Samsung telefon almamaları gerektiğini, çünkü garantisi olsa dahi basit bir soyulmayı yapmadığını çevremize anlatacağız.

 • 22 Nisan
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr