Samsung Mobile Telefonun 3 Kez Garantiye Gidip Çözülmemesi.

Orhan K. |

Samsung marka a7 2016 model telefonu alalı 2 ay olmadı. Arızası olmasına rağmen 3 kez garantiye gitti geldi, çözülmedi sorunum. 2 ay süreçte telefon garantide kaldı. Hiç kullanamadık mağdur kaldık. Para iadesi talep ediyoruz.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan K.
  15 Eylül
  14:49

  Samsung genel merkezden arandım
  Teknik servise gidip gorusmem söylendi. Sorunu halledeceklerini dediler. Gidip gorustum tüketici hakem heyetine basvurun dediler. Telefon 20 gün kullanmadan garantiye gitti. 2 ay surecde genelde garantide kaldı.
  Musteri memnuniyeti gıbı bır dusunce hiç görmedim. Samsung bu yüzden mudavillerine göre son siralarda. Ne sony ne HTC gıbı rakiplerinden servis olarak çok geride. Samsung bır telefon aldığım için çok pişmanım. Ve hiçbir şekilde kimseye onermiyorum... Telefon hala sikintili kullanmaya calisiyoruz yollamakdan biz biktik artık bu ayıp Samsung gıbı büyük bır firmaya hiç yakısmadı benim kaybım belkı bır telefon olur ama sızın ayıbınız bır omur pesınızde...

 • 07 Eylül
  10:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr