Samsung Mobile Telefonumun Patlamasından Korkuyorum...

Batuhan B. |

Samsung Galaxy Core 2 gh355q modeli telefonum şarja taktığımda aşırı ısınmakta ve telefon aşırı ısınmadan dolayı şarjı kestiği uyarısını vermektedir. Telefonun artık patlamasından korkmaktayım. Samsung memnuniyetsizliğim her geçen gün artmaktadır. Ayrıca telefon kendi kendine açılıp kapanmaktadır. Telefonumu bundan 2 hafta önce garantiye verdim. Telefonun kasası değişti, sim kart, hafıza kart yuvası ve şarj girişi, pili, yazılımı değiştirildi. Bir telefon garantiye gidipte aynı ısınma sorunuyla geri gelmesi hizmette kalite problemini ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca telefonu garantiye tekrar götürürmem istenirse yedek telefon talebinde bulunmaktayım. Bu konudada mağduriyet yaşanmaktadır. Keşke böyle platformlara yazmamıza hiç gerek kalmasa.

Etiketler :

Isınma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Batuhan B.
  19 Ekim
  20:01

  Geri dönüş maili geldi arayacaklari yazıyor. Ne arayan var ne soran.

 • 19 Ekim
  12:20

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Batuhan B.
  16 Ekim
  10:56

  Firmadan Herhangi Bir Dönüş Yapılmamıştır. Garanti Süresinin Dolmasını mı Bekliyorsunuz Merak Ettim.