Samsung Mobile Telefonumun İç Ekranın Kararması.

Süleyman M. |

Galaxy Note 5 alalı henüz 2 ay olmadan ekranın sol alt köşesinde renklenme oldu. Aradan 5-6 saat sonra ekranın yarısı karardı ve sabaha komple git. Servise gönderdim iç ekran kırılmış dediler. Değişimi garantiye girmiyor ve benden 710 TL ücret istediler. Ben bu telefonu düşürmedim ben bu telefonu atmadım, her hangi bir çizik zedelenme eziklik dahi olmadan nasıl iç ekran kırılır? Dünyanın parasını vermişim ve yıllardır da Samsung kullanıyorum. Hiç böyle bir durumla karşılaşmadım.

Bu telefon bu kadar basit olmamalı. Bu kadar para verip ve iç ekranın arızalanması açıkçası canımı sıktı. Bu konuda bana yardımcı olunamazsa tüketici haklarına da şikayete bulunacağım ve son olarak da Avrupa Samsung mail atıp durumu açıklayacağım. Özellikle bu Galaxy Note 5' lerde aynı sorun olduğunu internette okudum. Herkes aynı durumdan şikayetçi ve bende şikayetçiyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman M.
  02 Eylül
  14:23

  Merhaba, tam 10 gün geçmesine rağmen henüz şikayetim ile ilgili bana yardımcı olunmadı...

 • 22 Ağustos
  13:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr