02 Ocak 2016

Samsung Mobile Telefonumun Aynı Arızadan 5. Servise Gidişi, Değişim Yapılmıyor.

Telefonumu aşırı ısınma ve şarjının bir anda yüzde 20'lerden 0'a inmesi problemleriyle servise gönderdim. Birçok parçası değiştirilip bana geri yollandı. Değişen parçalardan biri telefonumun ekranıydı. Fakat ekran tam oturtulmamıştı, kenarlar oynuyordu.

Ayrıca bu değişimler benim esas problemlerimi çözmemişti. Bunun üzerine 3 kere daha toplamda 4 kere servise yolladım. Telefonumun arızaları giderilmediği halde her geri aldığımda daha kötü oluyor, kasıyordu. Birkaç gün kullanıp denemeyi düşünüyordum ki hiçbir darbe almamasına rağmen ekranda çizikler oluştu. Telefonum şu anda serviste; biliyorum ki kullanıcı hatası deyip geri gönderilecek. Ben eski bir müşteriniz olarak para iadesi talep ediyorum.

Emre 78 Okunma

Cevaplar

  • Emre 22 Ocak 2016

    4547178 No.lu şikayetim aynen geçerli. Beni aranacağı söylendi fakat neredeyse 1 ay geçti üzerinden beni arayan kimse olmadı. Samsung benim gözümde tamamen bitti bu saatten sonra.

  • Emre 11 Ocak 2016

    Hala benimle iletişime geçen kimse ne yazık ki yok ve aynen dediğim gibi 2 gün önce telefonumu servisten geri aldım ve kullanıcı kaynaklı denip hiçbir tamir yapılmadan geri geldi. Samsung benim gözümde bitti artık.

  • Samsung Telefon Temsilcisi04 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön