Samsung Mobile Telefonumun Arızasının Giderilememesi!

Halil İbrahim K. |

Samsung S3 mini marka cep telefonu aldım sadece 1 sene sorunsuz kullandım. 2014 Temmuz ayında Malatya servisine dokunmatiğinin donmasından dolayı garantiye verdim. Ürünün sadece bataryası değişti aldığım gün aynı sorun tekrar etti kızdığımdan dolayı ürünü evin bir köşesine attım ta ki kullandığım telefon suya düşene kadar telefonsuz kalınca evdeki Samsung S3 mini telefonu tekrar kullanmaya başladım ama kullanamadım dokunmatik donuyor telefon donuyor şarj yüzdesi kendi kendine inip çıkıyor. Bunun üzerine ürünü geçtiğimiz Mayıs ayında Mersin Samsung servisi akgüven soğutmaya gönderdim batarya değişti fakat soru devam diyor. Yine yolladım yazılım atmışlar bu kez durmadan yollamam mı gerekiyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr