Orhan Y. Teşekkür Mesajı

İlginize çok teşekkür ederim. Sorunum giderildi.

Samsung Mobile Telefonumu Kullanamıyorum.

Orhan Y. |

Öncelikle sorunumun giderileceğini umarak yazıyorum. 28.10.2013 tarihinde Ordu ili Ünye İlçesinde Gül İletişim Tel:5435485*** isimli cep telefonu bayisinden kalitesine güvenerek Samsung Trend markalı telefonu Genpa garantili ve sıfır kutusunda aldım. 09.09.2014 tarihinde telefonum şarj almamaya başlayınca telefonu aldığım yere götürdüm. Servise gönderdiler. Bir müddet sonra telefonum tekrar şarj almamaya başladı. Tekrar servise gönderdiler ve hata bulunamadı diye geri göndermişler. Gül iletişimin bana söylediği telefonumun şarj seçtiği ve 4-5 tane şarj deneyerek şarj aleti verdiler ancak sonra gene şarj almadı. Şu an garantili telefonumu kullanamıyorum. Taktir sizin büyük Samsung.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan Y.
  12 Eylül
  13:16

  İlginize çok teşekkür ederim. Sorunum giderildi.

 • 12 Ağustos
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr