Samsung Mobile Telefonumu Değişmiyor!

İsa P. |

Cihazımı alalı yaklaşık 2 yıl oldu. Ancak 2 yıl boyunca sıkıntı yapmayan telefon (garanti süresi boyunca) garantinin bitmesine 15 gün kala problemler çıkardı. Servise götürdüm. Yaptık dediler ana kart ve batarya değiştiler. Ama problem azalacağına çoğaldı. Yine götürdüm. Yazılım attık artık sıkıntı yok dediler. Ama nafile problem azalacağına hep çoğaldı. Son kez yine götürdüm. Garanti bitmedi, telefonumu değişim yapın farkını da neyse ödeyeyim ama reddettiler. Servis problem bulamıyoruz deyip iade etti. Şimdi cihaz elimde. Bugün yine problem devam ediyor.
Ha bir de değişim için çağrı merkezini aradım. Dedim ki bakın i***müşteri memnuniyeti için en küçük problemde değişim yapıyor. Siz de yardımcı olsanıza bize, beyefendi bu dediğiniz onların şirket prensibi, bu biz de yok. O zaman siz müşterilerinizin memnuniyetini önemsemiyorsunuz.
- (ses yok) !

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsa P.
  12 Nisan
  18:05

  Değersiz kurum Samsung,
  artık bir hiçsiniz benim gözümde. Emin olun her yerde kötü reklamınızı yapacağım.
  Bundan emin olun.

 • 12 Nisan
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr