Samsung Mobile Telefonum Sürekli Arızalanıyor.

Muharrem D. |

Samsung servis merkezi bayisine aynı problemden dolayı 4 kez bırakmış olduğum cihazımla ilgili hiç bir işlem yapılmamış ve bu süre zarfların da tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır ayrıca servise bıraktığım cihazımın yerine kullanacağım bir telefon verilmemiştir. Cihazımın akıbetini öğrenmek için bizzat servis merkezine uğradığımda bana durumla ilgili hiçbir personel net bilgi vermedi.

Bu kadar bekletilmeden sonra beni arayarak cihazda hiçbir problem olmayıp bir işleme gerek duyulmadığı söylendi. Bu büyük markanın ülke distribütörleri ve servislerinden memnun değilim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  17:38

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Mart
  12:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr