Samsung Mobile Telefonu İade Ettim Param İade Edilmiyor!

Sevtap T. |

Samsung için tam 1 ay önce de aynı şikayette bulunmuştum düşünün sorunum hala çözülmedi. Tüketici hakem heyet kararım çıkalı kaç ay oldu. Cep telefonumu iade ettim tüm formlar yönetmelikler işlemler tamam, param bana iade edilmiyor. İki defa para ödeme talimatı gönderdim sürekli oyalanıyorum. Cihazım yok param yok cevap yok sonuç yok! Bana her Perşembe iade gelecek deniyor, Perşembe günü geliyor param gelmiyor. Defalarca konuşuyorum bana sürekli bir müşteri temsilcisi atanıyor, göz doldurma vaatler olacak, yapılacak muhasebeleştirme aşamasında hep bahane hep bahane! Ben paramı istiyorum, koskoca Samsung 2500 TL ödeyemiyor mu?

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevtap T.
  21 Ocak
  11:08

  Neredeyse sizi her gün arıyorum benim tüm evrak işlemlerim tamam sadece iade edilecek olan paramı; göndermıs olduğum talımattakı hesabıma gececeksınız. Lütfen sizden rica ediyorum bir kez olsun Samsung benim işimi halletti. Onlara ve ve Samsung a teşekkür ediyorum diyebileyim.
  Musteri Hizmetleri a 3 kez şikayetimi ilettim. Buket Hanım ilgileniyordu.
  Yaklasık 2 haftadır ondanda ses yok. Geri arama kaydı bırakıyorum hiçbir yetkili benimle iletişime geçmiyor. Bana bilgi değil lütfen paramı geri verin.

 • Sevtap T.
  21 Ocak
  10:58

  Lütfen bugün perşembe paramı iade edin ve bu sorun çözülsün artık.

 • 21 Ocak
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr