Samsung Mobile Telefonu 3-4 ve 5 Arızadan Göndereceğim!

Birol K. |

Telefonu 19/06/2015' te aldım. Note 4 kullanmaktayım. Telefonu aldığım ilk zamanlarda telefonda inanılmaz donma vardı. Servise verdim telefona yazılım atıp bu işi çözümlediler. Aradan bir zaman sonra inanılmaz şekilde telefon şarj alırken telefon duman atmaya başladı. Akabinde servise verdim aynı gün içinde Anakart değişimi yapıp teslim ettiler. Teslim aldıktan sonra kameralarını kullanmadığım için daha sonra durumu fark ettim bir gün kamerayı açıp fotoğraf çekmeye karar verdim ve koskoca note 4 ön ve arka kamerası tamamen bulanık. Kamerayı incelerken bir de ne göreyim ekranın kenarlarında kartvizit girecek kadar açılma var.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol K.
  10 Eylül
  09:27

  herhangi kimse tarafından da aranmadığımı da iletmek istiyorum. teşekkürler. @

 • Birol K.
  10 Eylül
  09:27

  koskoca Samsung tan aldığımız hizmete bakın. umarım her şey çözümlenir aksi takdirde doa kapsamında bu telefonun yenisi ile değişimini talep edeceğim. iyi günler dilerim.

 • 07 Eylül
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr