Mahir K. Teşekkür Mesajı

Tşkler Samsung mobıle işlemlerim belirttiginiz gibi kısa sürede gerçekleşti

Samsung Mobile Telefonsuz Kaldım!

Mahir K. |

2 hafta önce Samsung Galaxy S3 Neo marka bir telefon aldım fakat telefon sorunlu çıktı. Samsung'un servisine bizzat götürdüm işlemler hızlı olsun diye yazılım atıldı fakat sorun düzelmedi, ertesi gün yine götürdüm faturalar vesaire.

Eksiksiz değişim sağlanacak diye bilgi verildi fakat servis telefonumu aldı 15 veya 20 günü bulur deyip uzunca tartışmadan sonra beni gönderdiler. Şu anda mağdurum telefonsuz kaldım. Samsung prosedürü bu şekildeymiş. Aynı sorun bir arkadaşımın başına geldi ** marka telefon aldı sorunlu çıktı ** servisine götürdü aynı gün birebir değişim sağlandı. Yani anlayacağınız paramızla rezil oluyoruz. Hangi marka olursa olsun sattığı ürünün arkasında durması lazım.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahir K.
  01 Mayıs
  21:23

  Tşkler

 • Mahir K.
  01 Mayıs
  21:20

  Tşkler Samsung mobıle işlemlerim belirttiginiz gibi kısa sürede gerçekleşti

 • Mahir K.
  25 Nisan
  22:15

  Bugün geri dönüş sağlandı inşallah belirttiğiniz gibi telefonumu biran önce alabilirim

 • 25 Nisan
  11:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr