Samsung Mobile Telefon Tamiri!

Enes O. |

12 Ocak 2014 tarihinde aldığım 2 yıl garantili Samsung not 3 telefonumun şarj problemi çıktığı için garanti kapsamında tamir edilmesi için, 26 Aralık 2015 tarihinde İzmit Samsung bayisine başvuruda bulundum. Faturam olmadığı için telefonun garanti kapsamında tamir edilmeyeceği söylendi, sistemden telefon bilgilerine bakıldığı ve sistemde telefonun kayıtlı olmadığı için faturasız işlemin garanti kapsamında kesinlikle yapılamayacağı tarafıma iletildi. 2016 olmuş hala neden fatura soruluyor ben 2 yıl faturamı saklamak zorunda mıyım. Diğer taraftan neden sistemde kaydım yok, bunun sorumlusu Samsung' dur. Göz göre göre hakkım yeniyor diye düşünüyorum. Artık Samsung'u hayatımdan çıkartmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes O.
  29 Aralık
  15:38

  12 Ocak 2014 tarihinde aldığım 2 yıl garantili Samsung not 3 telefonumun şarj problemi çıktığı için garanti kapsamında tamir edilmesi için 26 Aralık 2015 tarihinde İzmit Samsung bayisine başvuruda bulundum faturam olmadığı için telefonun garanti kapsamında tamir edilmeyeceği söylendi sistemden telefon bilgilerine bakıldığı ve sistemde telefonun kayıtlı olmadığı için faturasız işlemin garanti kapsamında kesinlikle yapılamayacağı tarafıma iletildi. 2016 olmuş hala neden fatura soruluyor ben 2 yıl faturami saklamak zorunda mıyım. Diğer taraftan neden sistemde kaydim yok bunun sorumlusu Samsung dur. Göz göre göre hakkım yeniyor diye düşünüyorum. Artık Samsung u hayatımdan çıkartmayı düşünüyorum

 • 28 Aralık
  13:30

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr