27 Ekim 2016

Samsung Mobile Telefon LCD İç Ekranı Bir Türlü Değiştirilmiyor!

Yurt dışından sene başında Samsung yetkili satıcısından NotE5 telefon aldım. Kılıfı içerisinde hafifçe yere düştüğünde ekranda morarma meydana geldi, sonra da tamamen simsiyah oldu. Şu anda ekran dahil cihazın görünen küçük bir hasarı bile yok LCD hariç. Götürdüğüm sistem grup isimli iş bilmez yetkili servis telefonun uluslararası garantisi olmadığını ve ücreti karşılığında yapacağını söyledi, ben de kabul ettim.

3 gün içerisinde beni arayacaklarını, eğer 20 gün içerisinde tamir edemezlerse yeni telefon vereceklerini söylediler. 15. güne kadar beni hiç arayan olmadı. Sonrasında telefonun yabancı ülkeden alındığı ve parça temini yapılamadığı için cihazı iade edeceklerini söylediler. Sonuçta 17.günde cihazı gidip sistem grup isimli servisten geri almak zorunda kaldım. İşin komik yanı Samsung'un 444'lü numarası o servis yapmadıysa başka servise götürün diye akıl verdi. 20 gündür telefonum yok!

Muharrem 994 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem 16 Aralık 2016

    Tebrikler... 27 Ekim tarihindeki şikayete 16 Aralık tarihinde cevap veriyorsunuz. Sizin iPhone ile rekabet etme şansınız sıfır.

  • Samsung Mobile Temsilcisi16 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön