Samsung Mobile Telefon Isınıyor..

Yağmur A. |

Samsung KVK garanti kapsamında telefonumu teknik servise verip şikayetlerimi belirttim. Telefonum ısınıyor, kendi kendine kapanıyor, kamera açıldığında arada bir değişik sesler çıkarıyor ve her şeyden önemlisi telefonumun kasası yamuk ve yamukluk bariz belli olmadığından alırken farkına varmadım tabi ki de teknik servise götürdüğümde orada bir arkadaş fark etti bunu. Şikayetlerimin arasında bu da var ve telefonumun garantisi varken (hala ödemesini yapıyorum) telefonumun yeni bir cihaz ile değiştirilmesini istedim.

Çünkü bu şekilde yapılıp geri verilmesini kabul etmiyorum. Yamukluğunu nasıl düzeltecekler acaba? Bütün bunlara rağmen bana bugün mesaj geliyor. Cihazınız garanti dışı kullanımdan kaynaklı arızası tespit edilmiştir. 573 TL ödemesinin yapılması durumunda telefon yapılacak. KVK teknik servis kesinlikle kabul etmiyor ve topu Samsung'a atıyor. Mağduriyetim giderilsin..

Etiketler :

Isınma Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yağmur A.
  07 Nisan
  11:54

  Biran önce mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Bu kadar büyük bir firma bunu görmezden gelip yoksayamaz!

 • 06 Nisan
  17:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr