12 Mayıs 2015

Samsung Mobile Telefon Hatalı Sürüm Ve Teknik Servis!

Bundan sonra Samsung telefon alırken 3 defa düşünmek gerekiyor, s 111 var 6 kere teknik servise tamir edildiği halde sorun aynen devam ediyor, parasını alıyorlar garantisi de yok, yapılan masraf boşa gidiyor. Tövbe bir daha Samsung markamı, almayacağım, sorunundan bıktım, ilk defa bir şirketi şikayet ediyorum.

Tc 633 Okunma

Cevaplar

 • Tc 13 Mayıs 2015

  Samsung müşteri hizmetleri 3 saat sonra aradı. Soruna çözüm buldu... 0216 316 03 03 telefon aramamı söylediler Ümraniye teknik servismiş... 2 gün dur arıyorum anında meşgul veriyor... . ya da düşüyor sesli yayında "bütün müşteri temsilcileri diğer müşterilere hizmet veriyor! ! Diyor ve sonra bekliyorsun 5 dakika sonra telefon kapanıyor... . Acaba sorun çözüldü mü sizce?... :)

 • Tc 12 Mayıs 2015

  Aşağıdaki mesajdan bahsediyorum... Anlıyorsanız tabii... .

 • Tc 12 Mayıs 2015

  Bu mesajı gönderen... İnsanları aptal yerine koymayın... Çözüm üretin. Çözüm... Bu mesajdan herkese gönderiyorsunuz. Sorunumu çözdüğünüzü zannediyorsunuz... . 

 • Samsung Temsilcisi12 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön