Samsung Mobile Telefon Hatalı Sürüm Ve Teknik Servis!

Tc Sinan T. |

Bundan sonra Samsung telefon alırken 3 defa düşünmek gerekiyor, s 111 var 6 kere teknik servise tamir edildiği halde sorun aynen devam ediyor, parasını alıyorlar garantisi de yok, yapılan masraf boşa gidiyor. Tövbe bir daha Samsung markamı, almayacağım, sorunundan bıktım, ilk defa bir şirketi şikayet ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Sinan T.
  13 Mayıs
  14:21

  Samsung müşteri hizmetleri 3 saat sonra aradı. Soruna çözüm buldu... 0216 316 03 03 telefon aramamı söylediler Ümraniye teknik servismiş... 2 gün dur arıyorum anında meşgul veriyor... . ya da düşüyor sesli yayında \"bütün müşteri temsilcileri diğer müşterilere hizmet veriyor! ! Diyor ve sonra bekliyorsun 5 dakika sonra telefon kapanıyor... . Acaba sorun çözüldü mü sizce?... :)

 • Tc Sinan T.
  12 Mayıs
  16:36

  Aşağıdaki mesajdan bahsediyorum... Anlıyorsanız tabii... .

 • Tc Sinan T.
  12 Mayıs
  16:35

  Bu mesajı gönderen... İnsanları aptal yerine koymayın... Çözüm üretin. Çözüm... Bu mesajdan herkese gönderiyorsunuz. Sorunumu çözdüğünüzü zannediyorsunuz... . 

 • 12 Mayıs
  16:30

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr