Samsung Mobile Telefon Arızası..

Eylül Esra B. |

Cihazı sattıktan sonra bitiyor sizinle işi Samsung'un Note Edge telefonum şu an 3 kez garantide Samsung'u defalarca aradım hep aynı bana prosedür bu şu kadar yollayın servise başvurun vb. söyleyip duruyor 3550 TL'ye sattığı cihaz için üç kuruşluk yardıma yanaşmıyor. Şu kadar yolla şu kadar parça değişsin vb. o zaman değişir cihaz öyle mi iyi de bu prosedürleri bende biliyorum netten bulup okuya bilirim bunu diyecekseniz bana müşteri hizmetleriniz neden var yazıyor yayınlayın yeter değişme bedel iadesi şartları bunlar bunlar diyin geçin boşuna müşteri hizmetleri çalıştırmayın. Biraz A*** yi örnek alın kendinize çok değil biraz. Onları arayın bir kez sorununuz çözülünceye kadar adamlar sizi arıyor üstüne üstlük bir de sorun çözüldükten sonra anket yapıyor adamlar çözüm sürecinden müşteri hizmetleri memnun kaldınız mı diye.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  12:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr