04 Ocak 2016

Samsung Mobile Teknik Yetersizlik!

S4 kullanıcısıyım 1.5 yıldır. Kasımda ısınma ve şarj sıfır gözükme konusundan bir servise girdim. 800 TL masraf çıktı. Sıcaktan elimden düşecek vaziyete gelince müşteri hizmetlerini aradım. Yeni yer tarif etti. Gittim verdim ertesi gün yaptık dediler. Sorun çözülmemişti. 10 gün sonra müşteri hizmetlerini aradım ve geçici telefon vereceklerini 3 kez teyit ettiler ama vermediler gidince, üstüne herkesin içinde gururumu kıracak şekilde bağırdı yetkili üstüne "kim dediyse o versin vermiyorum ben" dedi. Bilgilerimi silip vermek istedim, biz siliyoruz dediler, ama ertesi gün her şey durur vaziyette geri verdiler. Şu an telefonum açılmıyor bile. Müşteri hizmetleri. 2 gün içinde aranacaksınız diyor.

Mehmet 103 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 05 Ocak 2016

    Telefonu aldım 1.5 sene geçti yaptık diyorlar, yapana kadar telefon vermiyorlar, çünkü ertesi gün geri veriyorlar ya fabrika ayarlarına döndürüyorlar ya da hiçbir şey yapmıyorlar. Müşteri hizmetlerini arıyorum söylediklerini servisleri bize ne diyor, üstelik servislerinde gururumuzu kırıcı şekilde müdürleri bağırıyor, bilgilerimizi emanet ediyoruz, aynı şekilde alıyoruz üstelik. Müşteri hizmetleri 48 saat içinde bilgilendirileceksiniz dedi 2 farklı zamanda ama hiç aramadılar. Sürekli yalan söylüyorlar. Türk halkını kandırıp üstümüzden para kazanıyorlar. Tamir edemiyorlar sanırım yeterlilikleri de yok. Çevremden kimseye aldırmayacağım bence siz de almayın derim. Çok kötü her şeyleri.

  • Samsung Telefon Temsilcisi04 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön