Samsung Mobile Teknik Servisi Arızayı Çözemiyor!

Semih K. |

Galaxy Alpha model cep telefonumda 3G bağlantı sorunu yaşadığım için Kayseri teknik servisine teslim ettim. Telefonum mobil internette dolaşım esnasında iken 5 ile maksimum 10 dk. sonra telefon mobil veri akışını kesiyor.

Telefonumu bu şikayetim ile servise teslim ettim 1 hafta sonra "sim kartı yenileyiniz" önerisi yaptılar. Yeni sim kart aldım fakat arza geçmedi. İkinci kez götürdüm yine aynı öneri ile teslim ettiler. Sim kartımın yeni olduğunu ifade ettim ve teknisyen arkadaş ile görüştüm. Arızayı gözü ile gördü. Belki yeni sim kart bozuktur tekrar yenile geçer dedi, yine olmadı. Şimdi üçüncü kez teslim ettim ve bugün 31 iş günü geçti hala geri dönüş olmadı. Bedel iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih K.
  14 Eylül
  22:13

  tüketici hakem heyeti urun bedelinin iade edilmesi karari verdi. Bedelin ibanima iadesini bekliyorum. Ama hala samsungdan geri dönüş olmadı. müşteriyi bu kadar hiçe sayan tek firmadir herhalde.

 • Semih K.
  09 Ağustos
  19:18

  Hala ilgilenen yok. Anlaşilan o ki, firma da tüketici hakem heyeti kararini bekliyor. bakalım ne karar çikacak...

 • Semih K.
  21 Temmuz
  21:00

  Hala bir çözüm yok.

 • Semih K.
  07 Temmuz
  18:45

  02 Temmuz da Samsung genel merkezden aradigini söyleyen bir kisi ardi; buraya yazdiklarimi okudu ve doğru mu diye sordu. Tekrar irtibata gececeklerini söyledi fakat hala haber yok. Aslinda ilgileneceklerini de hiç zannetmiyorum. Telefonumun üzerine yattılar sanırım.

 • 01 Temmuz
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr