Samsung Mobile Teknik Servis Sorunu!

Dinçer G. |

02.08.2016 tarihinde Şişli Samsung servisine gidip arızalı şarj cihazımı götürdüm, kablonun arızalı olduğu söylendi. Yenisini vereceğiz ama cihazınızdaki tüm bilgileri sileceğiz dendi. Ben benim cihazım güncel ne alakası var dediğimde de o zaman cihazı bırakın kablo gelince alırsınız gibi bir bahane üretildi.

Kablo gelince geleyim cihazımla beraber alıyım dediğimde de öyle olmuyor cihazı bırakacaksın illa demeye başladı, hatta daha sonra ara istersen şikayet et dedi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda sorunu teknik servisle çözmem gerektiği söyleniyor, o ona atıyor topu o da ona. En son madem öyle kablo hangi serviste onu söyleyin gideyim alayım dediğimde de söyleyemiyoruz diyorlar. Ben hayatımda bu kadar kötü bir şey görmedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  11:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr