Samsung Mobile Teknik Servis Problemi!

Muzaffer Y. |

Samsung S4 Mini siyah renkte telefonumun ekranında donma Sebebiyle Doğuş elektronik aracılığı ile Samsung'un Bakırköy yetkili teknik servisi MTA Elektronik'e gönderdim ve bu süreçte de telefonsuz kaldım.

Bir hafta sonra ana kartını değiştirdik alabilirsiniz denildi. Teslim almaya gittiğimde MTA tarafından beyaz renkte bana ait olmayan bir telefon gönderildi. MTA ile iletişime geçin denilmesine rağmen internet sitelerinde tel. numaraları yok teslim almayıp geri gönderdim. Destek hattını aradım fakat onlarda yardımcı olamadı. MTA'ya ulaştığımda siyah telefonumu gönderdiler fakat ekranla ilgili bir problem olmamasına rağmen ekran koruyucum çıkartılmış mağduriyetimin karşılanmasını talep ediyorum...

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr