Samsung Mobile Teknik Servis Kusuru!

Melek Boz Y. |

Yaklaşık bir ay önce Samsung Note 5 aldım şimdilik telefonda bir sıkıntı yok ama kulaklık bozuldu. Servise gittim kulaklığın garanti kapsamı içinde olduğunu fakat yedek parça olmadığını söyledi. Peki ne yapabiliriz ne zaman gelecek dedim bunun hakkında bilgi veremeyeceklerini bilgileri olmayacağını söyledi. Telefon istedim arayıp sorarım diye telefon da bilgi alamayacağımı her gün uğrayın sorun dendi. Bir de gelirken telefonunuzu yedekleyin kulaklık olsa bile telefonunuzu alacağız ve yeni versiyon yüklemesi yapmadan kulaklığı veremeyeceklerini söylediler. Kısacası almayın gidin işte uğraşmayın modundalar zaten kulaklık yok ortada. Çok pişmanım Samsung aldığıma gerçekten bir daha asla almam alana da mani olurum. Her yerde telefon var biz garantiye bu kadar para veriyoruz. Bir kulaklık sadece yenisini verecek eskisini alacak ayrıca müşteri memnuniyeti kazanacak ama nerede satmışlar artık...

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melek Boz Y.
  27 Ağustos
  23:33

  Bir daha asla Samsung marka hiçbir teknolojik cihaz almam tavsiye etmem.

 • Melek Boz Y.
  24 Ağustos
  16:52

  Bu tarz otomatik cevaplar görmek istemiyorum ben... Ürünün tamamen iadesi için dava açacağım hemen yarın.

 • 24 Ağustos
  16:36

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr