Samsung Mobile Teknik Servis Hizmetiniz Artık Bunalttı!

Ömer Ç. |

Uzun süredir sıkıntılı olan telefonum için uğraşıyorum. Artık bıktım. Bu kaçıncı şikayetim. Sizin markanız benim için bitmiştir. Bu kadar kalitesiz hizmet veren, satış sonrası teknik serviste kötü olan bir firmayla daha karşılaşmadım. Kadıköy Destek Bilişimde telefonum duruyor. Takip numarası: 358194053124318.

Arızalı olan telefonum arızası yok denerek, beni yalancı durumuna düşürüyorsunuz. Merkezinizi defalarca aradım halledeceğiz dediniz; fakat hala beklemedeyim. Sizin yüzünüzden ilk çağ telefonu kullanıp yılan oyunu oynuyorum sinirimden. Ya şu telefonu tamir edin ya da sorunu bulamıyorsanız değiştirin. Ya da biz yapamıyoruz diyin ben de gidip Kadıköy bilişimde telefonu vurup kırayım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Ç.
  14 Nisan
  22:49

  Sorunumu hala çözmediniz.

 • 13 Nisan
  09:04

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr