Samsung Mobile Teknik Servis Hatası!

Kübra P. |

Telefonumun şarj nedeni ile servise götürmüştüm ancak servisten gelince tanıma sensörü çalışmıyor ve içinden ses geliyordu. Bulut teknik servise götürdüm iki gün sonra telefon oldu diye haber geldi. Almaya gittiğimde ise telefonun içinden hala ses geliyordu ve bana bazı telefonlarda olabileceğini söylediler. Ancak 1 yıldır kullandığım telefondan böyle bir sorun yoktu. Kısacası bozuk olmayan telefonum tamirde bozuldu ve bunu yapmıyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kübra P.
  27 Ocak
  14:36

  Serviste bozulan telefonu tamir amaçlı 3 kez daha götürdüğüm halde yapılamayan... Oldu diye mesaj geliyor gidip alıyorum ancak eve gelip baktığımda ise hala yapılmamış oluyor. Bilmiyorum bu sorun kaç defa daha sürecek. Bulut teknik ve Samsung sağ olsun sürekli tamirde

 • Kübra P.
  21 Ocak
  11:01

  Serviste bozulmuş olmasına rağmen Samsung bunu sorun veya arıza olarak görmediğini söylüyor. Her yere başvurmama rağmen hiçbir şekilde sorunum çözülmedi.

 • 20 Ocak
  10:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, Teknik servis iletişim bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. http://www.samsung.com/tr/support/location/supportServiceLocation.do?page=SERVICE.LOCATION


  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr