Samsung Mobile Teknik Destek Alamıyoruz.

Ömer C. |

Almış olduğum Note5 da PC bağlantı özelliğini aktif edip PC ile bağlantı kurdum. Gelen aramaları muazzam bir şekilde PC üzerinden yanıtlayabiliyorum lakin ben PC üzerinden arama yaptığımda karşı taraf benim sesimi duyarken ben karşı tarafın sesini duymuyorum. Telefondan devam et seçeneğini seçtiğimizde telefondan konuşabiliyorum ama tekrar PC'den devam et dediğimizde sağlıklı bir görüşme mümkün olmuyor. Donanımsal bir sorun düşüncesi ile Note3 marka telefonda denediğimizde bu sorun ile karşılaşmadık. O kadar para verdiğimiz böyle güzel bir telefonda yaşadığım bu sıkıntı beni çok rahatsız etti ve ciddi zamanımı bu işlem için harcadım. Dönüş yapacağız dendi ama dönen olmadı. Şikayetçiyim...

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Soket ve Girişler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  17:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Ömer C.
  16 Ekim
  16:30

  Sorun yaşadığım uygulama
  http://www.samsung.com/tr/support/convergence/sidesync/