Samsung Mobile Tamir Edilemeyen S4 Mini!

Bayram Sinan S. |

20/10/2015 Tarihinde Samsung S4 mini cep telefonumun anten arızası nedeni ile İzmir'e Samsung servisine tamire gönderdim. Elime gelen servis fişinde arızalı parça değişti yazılım atıldı test ok. diye gönderdiler. Ancak ne ilginçtir ki garanti bitmesine yakın bu sorunla karşılaştım.
Servis çalışanları ile iletişime geçtiğimde arıza giderildi, şarj soketi değişti diye bilgi verdi ama değişen hiçbir şey yok. Samsung ürün alırken tekrar düşüneceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram Sinan S.
  23 Aralık
  16:13

  Samsung S4 mini tel kullanıcısıyım. Tel garantisinin bitmesine 2 ay kala şebeke problemi yaşadım. İzmir e yetkili bir servise gönderdim. Takip numarasından gelen numarayla ilgili özel bir programdan değişecek olan parçanın (gh59-13614a) antenle hiçbir ilgisinin olmadığını ve arayıp özellikle belirtim beyefendi sorun ondan kaynaklı falan Vs. Vs. Şeyler saydılar. maalesef tel garantisini ciddi ye almayan bir servis yüzünden bitirdim. Üzüldüğüm tarafsa kendimin de Samsung servisinde çalışıyor olmam.

 • 15 Aralık
  17:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr